Super-hry.com
Zajímavé weby

Super hry online
PC hry a konzole
minihry, webhry a 1000her
Hry online

Ponuré legendy 3: Temné město. Sběratelská edice

Ponuré legendy 3: Temné město. Sběratelská edice

Ponuré legendy 3: Temné město je prvotřídní dobrodružnou hrou s hledáním skrytých předmětů, která klade důraz na řešení miniher a hlavolamů rozesetých ve strašidelném prostředí gotického města.

Sylvia, akolytka tajemného Řádu lovců monster, ztratila paměť. O rok později dojde ke krádeži věznícího kamene, v jehož nitru je uvězněn Koshmaar, strašlivá bytost z jiného světa!

Hrdinka se spolu se svým rádcem vydává po stopě zloděje; v ulicích pochmurného města se bude muset postavit nejen silám zla, ale i temným tajemstvím vlastní minulosti. Dokáže Sylvia uspět a zmocnit se věznícího kamene dřív, než se z něj Koshmaar osvobodí? Sebere dostatek odvahy, aby Lichtenheim i jeho obyvatele zachránila?

Vlastnosti hry

  • Vychutnejte si třetí díl série Ponurých legend!
  • 36 působivých, ručně malovaných lokací!
  • Pomozte odloučeným milencům v bonusovém dobrodružství!Koupit hru online
Stažení hry zdarma

Stáhněte si hru Ponuré legendy 3: Temné město. Sběratelská edice zdarma a vyzkoušejte ji.

Stažení Ponuré legendy 3: Temné město. Sběratelská edice hry zdarma

Instalační soubor má velikost 864.19Mb a nároky na počítač jsou OS: Windows XP/Vista/7/8/10 / CPU: 2.0 GHz / RAM: 1024 MB / DirectX: 9.0.

Ukázky ze hry Ponuré legendy 3: Temné město. Sběratelská edice
Další plné hry na PC ke stažení zdarma

Příběhy z království
Příběhy z královstvíplné hry: PC hra • velikost hry 409.1Mb • 630x

Jak praví starodávné proroctví... Jednoho dne budou mocní draci hledat nové území, které by prohlásili za vlastní! Nastal onen den! Proroctví se naplnilo! Nyní jen ti nejodvážnější a nejspravedlivější z vůdců dokáží ukout přátelství mezi lidmi a draky! Staňte se neochvějným a [...]

Dědictví: Čarodějný ostrov
Dědictví: Čarodějný ostrovplné hry: PC hra • velikost hry 769.04Mb • 1130x

Spolu se svým přítelem Peterem jste se jednoho letního dne vydali na výlet horkovzdušným balónem. Odpoledne v balónu krásně plynulo, ovšem pak se najednou něco pokazilo!

Kotvící lano se utrhlo a balón začal stoupat a vydal se svou vlastní cestou. Po několikahodinovém l [...]

Temnota a oheň: Ztracené vzpomínky
Temnota a oheň: Ztracené vzpomínkyplné hry: PC hra • velikost hry 764.76Mb • 725x

Alice se vydává společně se svým strýcem Colinem na úžasnou cestu plnou dobrodružství a zvratů, na které jim oběma půjde o život.

Aby toho nebylo málo, Colin se opakovaně ztrácí ve zlých nočních můrách. Prosí jej o pomoc povědomá žena, kterou si ale nemůže vybavit. Je [...]

Žijící Legendy: Mrazivá Krása
Žijící Legendy: Mrazivá Krásaplné hry: PC hra • velikost hry 552.28Mb • 889x

Bylo vám pouhých šest let, když vaše matka zmizela, a od té se sami staráte o svou mladší sestřičku Elizabeth. Ta po řadě let obdrží pozvánku, ve které je označena za královninu nástupkyni. Sestra vás požádá, abyste šli s ní a společně se radovali z jejího nového života v přep [...]

Green Ranch
Green Ranchplné hry: PC hra • velikost hry 48.87Mb • 764x

Pomozte Emily obnovit rodinnou farmu, jinak se z ní během chvíle stane skládka chemického odpadu! Pěstujte obilí, chovejte zvířata a vyrábějte celou řadu produktů. Postavte se panu Hlavounovi a jeho poskokům. Zmařte jejich úsilí a ochraňte svou farmu. Vaše vítězství nezůstanou [...]