Super-hry.com

Browser hry, MMO online hry v prohlížeči na registraci

Vyzkoušejte nejúspěšnější a nejoblíbenější MMO hry na registraci, které se hrají zdarma v okně prohlížeče. Některé z nich se hrají pomocí klienta, kterého stáhnete a nainstalujete do PC. Mezi těmito online hrami jsou opravdové herní skvosty.


World of Warplanes
World of Warplanes je skvělá hra plná leteckých soubojů. Zaregistrujte se, stáhněte si herního klienta a pusťte se do bitvy v oblacích. Doporučujeme.

World of Tanks
World of Tanks je luxusní tanková hra od tvůrců hry World of Warplanes. Hraje se velmi podobně - stáhnete si klienta a můžete se pustit do tankové bitvy na mnoha mapách. Hru hrají miliony hráčů po celém světě, takže vždy bude proti komu hrát.

Big Farm v češtině
Big Farm - bezvadná prohlížečová online hra, ve které se budete starat o chod farmy. Ideální hra zejména pro dívky.

Goodgame Empire v češtině
Goodgame Empire - je hra pro více hráčů, kde máš za úkol vybudovat své impérium a bránit jej před úročícímy aliancemi. Podmaňte si cizí království v reálné strategické budovatelské hře.

The Settlers Online
The Settlers Online - Postavte své středověké království. Hrajte The Settlers Online zdarma! Začněte na zelené louce a postavte osadu, z osady vybudujte panství a z panství impérium.

My Little Farmies
My Little Farmies - Postav si ve hře My Little Farmies tvou vlastní vesnici a zažij v této stavební hře život na venkově. Hraj nyní zdarma MyLittleFarmies od Upjers.

War Thunder
War Thunder - War Thunder je další generace MMO bojových her které se věnuje bojům v druhé světové válce stejně jako hra World of Warplanes. Vypadá to, že War Thunder hru v mnohém předčí.

Top Eleven
Top Eleven - nejlepší prohlížečovýfotbalový manažer. Vytvořte si svůj tým, trénujte hráče, budujte stadion a hlavně vyhrávejte v lize, poháru a v lize mistrů. Naprosto luxusní online hra pro milovníky manažerských sportovních her.