
sponzorované odkazy
Dino Meat Hunt Extra 2
Hrajete online hru Dino Meat Hunt Extra 2
V této hře hrají hlavní roli dva šikovní dinosauři. S jejich pomocí musíte překonat všechny překážky, která před vás hra staví. Máte na to, abyste využili jedinečné schopnosti každého dinosaura a dostali se až na konec levelu?ovládání hry Dino Meat Hunt Extra 2
myší, viz instrukce ve hře • 1.13 MB • 168xTip Zkuste novou hru s koňmi.
Hra nefunguje nebo má špatné rozměry?
Dejte nám prosím vědět
sponzorované odkazy
Další parádní online hry z kategorie "Logické hry"

Logické hry - 69x
Hlavním hrdinou následující hry je hodný chlapík jménem Hammi. Po okolí se nachází roztroušené kostky domina a zlaté hvězdičky, které za zapotřebí posbírat v co největším možném množství. Hammi má u sebe kladivo, s nímž praští do první kostky domina a potřebujete, aby všechny kostky domina popadaly.

Logické hry - 79x
Připravte se na vzrušující pirátskou dobrodružství ve hře "Pirates! The Match-3". Tato okouzlující hra typu Match3 vás zavede na neznámé ostrovy plné skrytých pokladů. Výměnou a kombinací alespoň tří stejných drahokamů je odstraňte z hrací plochy. Spojujte čtyři nebo více kamenů a vytvořte silné artefakty, které vám přinesou bonusové body. Vydejte se na lov zlata, otevírejte truhly nebo bojujte s nepřáteli a splňte všechny úkoly v úrovních, abyste mohli pokračovat v plavbě.
S každou novou úrovní vás čekají nové výzvy a překážky, které musíte překonat, aby jste objevili další poklady. Strategicky plánujte své tahy a využijte magické bonusy k dosažení co nejvyššího skóre. Sbírejte vzácné artefakty a využívejte je pro své výhody na cestě za legendárními poklady. Nechte se unášet napínavým pirátským příběhem, který vás vtáhne hluboko do světa plného dobrodružství a nebezpečí. Otestujte své logické myšlení a rychlost v této adrenalinem nabité hře. Tak nasedněte na palubu, zdvihněte kotvy a vyplujte za dobrodružstvím v "Pirates! The Match-3"!

Logické hry - 91x
Sieger je jednou z her, kde se pokoušíte zlikvidovat nepřátelské opevnění. Naštěstí máte k dispozici silné katapulty, s nimiž by zničení hradu neměl být žádný problém. Potřebujete pozabíjet všechny vojáky v opevnění, ale v případě, že se tam nacházejí rukojmí, musíte je osvobodit, aby se jim nic nestalo.

Logické hry - 109x
Ve druhém pokračování hry Kaboomz dostanete k dispozici těžké dělo, ze kterého se dá krásně střílet. Potřebujete zlikvidovat nebo osvobodit balónky, které bývají různě uvězněné. Na dokončení každé z úrovní dostanete předem stanovený počet střel. Některé úrovně jsou jednodušší, zatímco u plnění jiných se zapotíte.