
sponzorované odkazy
Build The Bridge
Hrajete online hru Build The Bridge
Pěkná logická super gameska, ve které (jak už samotný název napovídá) půjde o stavění mostu. Z dostupných dílků se snažte postavit most přes vodu. Není to vůbec jednoduché, ale určitě zvládnete všechny úrovně.ovládání hry Build The Bridge
myší, viz instrukce ve hře • 0.53 MB • 166xTip Zkuste novou hru s koňmi.
Hra nefunguje nebo má špatné rozměry?
Dejte nám prosím vědět
sponzorované odkazy
Další parádní online hry z kategorie "Logické hry"

Logické hry - 116x
Cookie Map vypadá jako velice zajímavá hra, která je vhodná i pro mladší hráče. Hra je sice pouze v jazyce, který mnoho lidí v naší zemi neovládá, nicméně se dá poměrně snadno proklikat do hry. Zde už je pak vše naprosto jasně pochopitelné. Musíte vytvářet trojice stejných pochoutek, aby se rozjasnilo celé hrací pole. Pozor na časový limit!

Logické hry - 79x
Maličká modrá postavička si stanovila zvláštní cíl. Potřebuje se dostat ke všem červeným terčům. Ty se nacházejí v různých místech, která jsou občas hodně špatně dostupná, takže bude zapotřebí hodně přemýšlet, aby se k nim hlavní hrdina mohl dostat. Naštěstí modrá postavička umí vystřelovat chapadlo.

Logické hry - 768x
Doodle Roll je velice jednoduchá hra, kde se pokusíte dostat kuličku vždycky na místo určení, ale jak jistě tušíte, nebude se jednat o úplně jednoduchou práci, protože na cestě kuličky k cílové plošince se vyskytnou různé překážky. Využívat musíte veškerých možností, jaké hra nabízí, aby se kulička dostala na správnou pozici.