
» » » » » » » »
The Parking Dead
sponzorované odkazy
The Parking Dead
Hrajete online hru The Parking Dead
Trochu temná Unity hra, ve které budete parkovat auto v postapokalyptickém městě. Všude samé ruiny, rozbitá auta, smetí a samozřejmě plno nemrtvých postav. Coby řidič vozítka si musíte proklestit cestu přes překážky a zombíky, pak správně zaparkovat na vyznačené místo.ovládání hry The Parking Dead
myší, viz instrukce ve hře • 20.99 MB • 33xTip Zkuste novou hru s koňmi.
Hra nefunguje nebo má špatné rozměry?
Dejte nám prosím vědět

Tato hra vyžaduje nainstalovaný webový přehrávač Unity3D. Stáhněte si jej prosím a nainstalujte zdarma. Unity Web Player neobsahuje žádný spam a skryté programy.
sponzorované odkazy
Další parádní online hry z kategorie "Arkády"

Arkády - 44x
Lebkoun se snaží dostat na potřebné místo a vy mu budete muset pomáhat. Lebkoun dokáže poměrně dobře skákat a odrážet se od předmětů. Na každou úroveň dostanete stanovený limit, během něhož by se mise měla dokončit. V cestě vám kromě náročného terénu budou stát i nejrůznější nastražené pasti a překážky.

Arkády - 36x
Hlavním hrdinou hry Sector 21 je maličká postavička, která ovšem dokáže dělat neuvěřitelné věci. Nejen, že umí vynikajícím způsobem poskakovat, ale také zvládá změnit fyzikální zákony. Dokáže totiž obrátit gravitaci takovým způsobem, že místo pohybu v normálním prostředí se otočí na druhou stranu, což hodně využijete.