
sponzorované odkazy
Jim Loves Mary 2
Hrajete online hru Jim Loves Mary 2
Pokračování skvěle zpracované logické skákačky. Jim miluje Mary, ale ta je schovaná kdesi za překážkami. Vaším cílem je proskákat přes různé zádrhele a dostat se k Mary. Levely jsou poměrně důmyslně udělané a není to nic lehkého,ovládání hry Jim Loves Mary 2
myší, viz instrukce ve hře • 4.09 MB • 93xTip Zkuste novou hru s koňmi.
Hra nefunguje nebo má špatné rozměry?
Dejte nám prosím vědět
sponzorované odkazy
Další parádní online hry z kategorie "Arkády"

Arkády - 22x
Onomastica je opravdu netradiční hra, ve které si vezmete do rukou osudy malého panáčka, jenž se ocitnul v naprosto podivném světě, kde se nachází velká písmenka, přes které se potřebujete dostávat. Najděte různé způsoby, jak by se daly překážky překonat, aby se panáček mohl volně ve světě pohybovat.

Arkády - 85x
Pálit gumy na asfaltu a driftovat si cestu přes cílovou čáru v této úžasné nové mutliplayer závodní hra, Drift Dudes! Projeďte celkem 6 různých tratí a chytře využívejte zkratky, rampy, boosty a další prvky, abyste porazili své soupeře. Dávejte si pozor na trávu, protože vás zpomaluje, a snažte se driftovat blátem, abyste získali výhodu! Na každé trati sbírejte mince, abyste mohli vylepšit své auto nebo si dokonce koupit nové. Můžete se také přihlásit a soutěžit s ostatními v žebříčcích. Snažte se co nejlépe a buďte nejrychlejší driftér!

Arkády - 30x
Ocitněte se v zajímavě zpracovaném světě, kde se hlavní hrdina pouští do báječné dobrodružné výpravy. Nejedná se o úplně jednoduchou hru. Musíte si najít cestu přes nejrůznější překážky a také si dávejte pozor, aby se hlavnímu hrdinovi nic nestalo. Velice nebezpečné jsou různé malé sopky, které hrdinu dokážou odhodit.

Arkády - 69x
Staňte se svědky vylíhnutí malého dráčka z vejce a ujměte se ho na jeho cestě. Poskakujte z jedné plošinky na druhou a dávejte si dobrý pozor na všudypřítomné nepřátele. Dráček naštěstí dokáže už od útlého věku chrlit oheň, čímž si poradí s nejedním protivníkem. Dokážete doskákat až na vrcholek vysoké hory?

Arkády - 37x
Klokan utíká před autem a ještě se mu vysmívá, což samozřejmě nemůžeme dopustit, a proto si vezmeme na starost pronásledující auto. Cestou se ale musíme vyhýbat nebezpečným překážkám na trati. Narazit se dá na zákeřné skály, velké propasti, ale také předměty, které by se měly posbírat, protože jsou důležité.