
sponzorované odkazy
Qrash!
Hrajete online hru Qrash!
Jediným vaším úkolem v této hře je odpálit toto malé děťátko a pokusit s ním rozbít sklo. Musíte splnit nějaké úkoly, za které získáváte body. Tak se do toho pusťte a ukažte, jak se to vlastně dělá.ovládání hry Qrash!
Myš • 0.01 MB • 9xTip Zkuste novou hru s koňmi a nejlepší plné hry na pc.
Hra nefunguje nebo má špatné rozměry?
Dejte nám prosím vědět
sponzorované odkazy
Další parádní online hry z kategorie "Ostatní"

Ostatní - 12x
Následující hra si vzala za cíl netradičnost. Musíte totiž během pěti minut naštvat co nejvíce lidí, aby vás napadli. Během zmíněného časového limitu se musíte připravit o život, což je naprostá šílenost, ale ve hře si to můžete klidně vyzkoušet. Za pomoci rozhovorů si jistě najdete nepřátele po celé kanceláři.

Ostatní - 20x
Siouxové patřili svého času mezi nejvýznamnější indiánské kmeny. V následující hře se máte postavit do jejich čela, ale ještě předtím se musíte postarat o to, aby se dříve jednotné kmeny znovu spojily. Postupem času budete dostávat různě složité úkoly, které musíte vyplnit, abyste mohli převzít vládu nad kmeny.

Ostatní - 44x
Hra Insectonator se dočkala pokračování v podobě Zombie Mode. Oproti předchozímu dílu se v pokračování nachází různá vylepšení, díky nimž hra působí ještě o něco lépe, než první verze. Tentokrát dostanete za úkol likvidaci nebezpečných zombie. Tyto příšery přicházejí z různých stran. K dispozici máte různé zbraně.